KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14009495
nr 1400 9495
John Thorgren
(1918-2000), Sverige
Oljemålning, "Gotlandskust". Signerad, daterad -80. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 27x38 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:23:28
31/5 19:18:28
John Thorgren
Läs mer om John Thorgren